Bardzo nam przykro, ale w obecnej sytuacji musimy razem z Hospicjum Elbląskim im. dr Aleksandry Gabrysiak odwołać III Elbląski Bieg Nadziei planowany na 26 kwietnia. Zapraszamy jesienią! Wszyscy, którzy zapisali się na bieg, otrzymają wkrótce szczegółową informację na temat wpisowego.
Dbajcie o siebie!!!!!

Poniżej komunikat głównego organizatora Pól Nadziei – Stowarzyszenia na Rzecz Hospicjum Elbląskiego

Drodzy Państwo, Współorganizatorzy EL-Aktywni Stowarzyszenie Krzewienia Sportu MOSiR Elbląg Biblioteka Elbląska GRIZ „Bielik” , Wolontariusze, Darczyńcy, Sponsorzy, Przyjaciele.

🌎🌍🌏Świat się zatrzymał. Po raz pierwszy w historii Pól Nadziei (2004 r. w Elblągu) odwołujemy zaproszenie do uczestnictwa w naszej WIOSENNEJ CZĘŚCI akcji. Tymczasem możemy zaprosić jedynie do #zostańwdomu, bo 👑🦠 #koronawirus.

📣📌Nie odbędą się więc wiosenne spotkania, kiermasze, konkursy, III Elbląski Bieg Nadziei Piknik Rodzinny. Nie zobaczycie naszych Wolontariuszy w żółtych koszulkach na ulicach, w Kaufland Elbląg ul. Teatralna 5E. Leclerc ElblągOgrody Centrum Handlowe w Elblągu. Nie będziemy kwestować przy kościołach w Elblągu, Pasłęku, Zielonce Pasłęckiej, Drulitach, Młynarach, Jarnołtowie, Błudowie, Gronowie Elbląskim i Markusach. Wszystko się zmieniło.

Bardzo liczyliśmy na wiosenne kwesty, które miały zasilić budżet remontowo-budowlany Hospicjum Elbląskiego. 💰Rozbudowa i remont trwają.

💬Skoro chwilowo świat przeniósł się do „wirtualu”, wkrótce uruchomimy wirtualną puszkę „polonadziejową”. Kto będzie mógł, zapewne wrzuci parę złotych. Pamiętajcie też o nas, rozliczając PIT za 2019 rok, przekazując 1 procent Waszego podatku. Przygotowany program do rozliczania tu: www.ehospicjum.pl

#DziękiWamlepiejsięukłada #HospicjumElblaskie #ZmieniamySwiatNaLepszy #nadzieja