Zaczęliśmy 20 sierpnia pływaniem. Pogoda sprzyjała, na starcie stawiło się 26 zawodników gotowych zmierzyć się z dystansem 1500 m oraz 5 na dystans dodatkowy 750 m.

Szczegółowe wyniki z pływania dostępne pod linkiem: https://elektronicznezapisy.pl/event/1959/results.html

3 września – bieg, czyli leśna masakra. W tym roku masakra do potęgi J. Aura zgotowała biegaczom niezłą przeprawę po bardzo trudnej nawet w sprzyjających warunkach trasie… Lało z małymi przerwami na mżawkę, liny na podbiegach i zbiegach przydały się na pewno. O ile nie można być pewnym pogody,  na Was można liczyć w każdych warunkach. Na starcie stawiło się 90 zawodników zdecydowanych rywalizować na dystansach 25, 15, 10 i 5 km. Mało tego, do zabawy biegowej Fun Run zgłosiła się czterdziestka dzieciaków. Oj, będzie z kim się ścigać za 5 – 10 lat. W takich warunkach jak w niedzielę 3 września zwycięzcami są wszyscy :).
Szczegółowe wyniki z biegania dostępne pod linkiem: https://elektronicznezapisy.pl/event/1961/results.html

10 września – ostatni dzień Enduro Man 2017 – rower – kryterium uliczne. Świetna pogoda, sprzyjająca ściganiu się. Wyścig w samym centrum Elbląga, ulicami: Hetmańską, Giermków, Rycerską, Tysiąclecia. Była na prawdę ostra jazda i dla wielu triathlonistów biorących udział w tym wyścigu, nowe doświadczenie związane z draftingiem.
Szczegółowe wyniki etapu kolarskiego https://elektronicznezapisy.pl/event/1962/results.html

Pora na WIELKI FINAŁ!!!  Zwycięzcami  całego cyklu zawodów (klasyfikacja tylko na najdłuższych dystansach) Enduro Man 2017 są:
1. Kamil Ołowski,  2. Maciej Winczewski, 3. Tadeusz Sznaza –  GRATULACJE PANOWIE!!!
We wszystkich najdłuższych konkurencjach udział wzięła 1 kobieta:
Weronika Glaubert – WIELKIE BRAWA WERONIKO!!!
Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji Enduro Man i zapraszamy za rok.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć