Stowarzyszenie Krzewienia Sportu  ELaktywni  zaprasza w sobotę 14.12.2013 do Bażantarni na nocne spotkanie z przygodą. W programie koleżeński wyścig lub rajd po trasie Półmaratonu Bażant w trzech wersjach: rowery MTB 3x pętla 7km, bieg terenowy 2x pętla 7km lub marsz terenowy 1x pętla 7km. Z uwagi na nocny charakter zawodów obowiązkowo należy wyposażyć się w latarki z dodatkowym kompletem baterii oraz telefon komórkowy.


Rozpoczęcie imprezy przy ognisku na polanie w Bażantarni o godz.19.00. Osoby chcące wystartować w zawodach muszą się zgłosić elektronicznie na adres btolwinski@o2.pl do piątku do godz.12.00. Wówczas otrzymają regulamin zawodów i zostaną zarejestrowane. Organizator zapewnia ciepłą herbatę i ciastko na mecie. Po zawodach w godz. 20.00-22.00 wspólne biesiadowanie przy ognisku.

Naszym celem jest popularyzacja sportu masowego poprzez organizację zawodów w wytrzymałościowych dyscyplinach, takich jak: kolarstwo MTB, bieg przełajowy, marsz terenowy ? wyjaśniają organizatorzy z SKS ELaktywni.